Наша Школа

Любі друзі!

Центр Аерографії «UAirbrush» представляє Школу Аерографії "Uairbrush" в місті Харкові, де кожен бажаючий може отримати теоретичні, а головне, практичні знання в різних напрямках аерографії. Аерографія - дуже популярний та ефектний напрям в сучасному мистецтві, може наноситися практично на будь-яку поверхню. Спочатку аерографію використовували в образотворчому і фотомистецтві. Потім більш широкою популярністю користувалася аерографія на автомобілях і мотоциклах, дозволяючи виділитися і підкреслити свою індивідуальність на дорозі.

Аудиторія для проведення занять обладнана за всіма екологічним та медичним стандартам, прийнятими в ЄС. Ми забезпечуємо комфортну роботу аерографом на будь-якому тематичному курсі. Будь то манікюр, боді-арт, аерографія в кулінарії або на курсі загальної аерографії.
Курси ведуть кваліфіковані викладачі з міжнародним ім’ям і багаторічним досвідом роботи в аерографії.
Навчання проходить в дружній і невимушеній атмосфері. По закінченні курсу видаються сертифікати міжнародного зразка.
Пройшовши навчання у нас на курсах: аерографія на нігтях, боді-арт, аеровізаж, біо-тату, аерографія на одязі, фарбування рибальських снастей, м’яких іграшок - Ви зможете втілити в життя все задумане Вами за допомогою чарівного інструменту!
Кожен напрямок аерографії має свої особливості та нюанси в роботі. Наша мета - це показати всі можливості аерографа, дати базові знання і допомогти освоїти на практиці майстерність володіння цим інструментом. Допомогти розвинути творчий потенціал і ділитися новітніми тенденціями у Світі Аерографії!

ВІД НАС МОЖЛИВІСТЬ НАВЧИТИ, ВІД ВАС БАЖАННЯ НАВЧИТИСЯ !!!

Школа Аерографії «Uairbrush» у Харкові Школа Аерографії «Uairbrush» у Харкові

Школа Аерографії «Uairbrush» у Харкові
Школа Аерографії «Uairbrush» у Харкові
Школа Аерографії «Uairbrush» у Харкові

Ми пропонуємо

Реєстрація:

Телефони для зв'язку:

  • +38(098) 812-04-27
  • +38(073) 433-79-02

Хочеш дізнатися про аерографію більше? Підпишись на новини!