Наші слухачі приходять до нас знову і підвищують майстерність.

Наше обученіе триває і все більше любителів аерографії підвищують майстерність володіння інструментом. Приходьте на наші курси Базовою Аерографії і отримаєте непередоваемие підйом творчості від чарівного інструменту - аерогафа!

Наші слухачі приходять до нас знову і підвищують майстерність.

Усі люблять прикрашати свій будинок, офіс, місце зустрічі з друзями і дарувати подарунки один одному. Кращий подарунок для близьких і дорогих людей - сувенір своїми руками за допомогою аерографа!

Ми готові Вам в цьому допомогти!

Вітражі на вікна, пейзажі, абстракції, декоративні прикраси, гіпсові фігурки, картини, предмети одягу і побуту, а так само багато що інше. Адже Аерографом може малювати на будь-яких поверхнях, а за допомогою трафаретів Вам не обов’язково вміти малювати.

Школа Аерографії "Uairbrush" готова Вам допомогти у втіленні Ваших творчих задумів! З нами Ви намалюєте унікальну картину і завдасте навіть найскладніше зображення як на одяг (футболку, кросівки, кеди, бандану, хустку, захисну маску), так і на будь-який предмет (портмоне, гаманець, сумку, рюкзак). Отримавши навички роботи аерографом Ви, вже самостійно, зможете прикрасити свій інтер’єр в будинку або в офісі неповторним візерунком.

Аерографія - це захоплюючий і творчий тренд, що набирає все більшої популярності.

 

Хочеш дізнатися про аерографію більше? Підпишись на новини!

Для запису на курс пройдіть реєстрацію нижче або увійдіть в свій аккаунт.

Ми пропонуємо

Реєстрація:

Телефони для зв'язку:

  • +38(098) 812-04-27
  • +38(073) 433-79-02